Poziv na radionicu: Dobra ekonomija – kao strategija prijelaza u održivu zajednicu, Zagreb

Za: organizacije s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije

Poziv na radionicu pod nazivom

Dobra ekonomija – kao strategija prijelaza u održivu zajednicu

koja će se održati 4. prosinca 2015. godine u prostoru Centra za civilne inicijative, Ulica grada Mainza 24, Zagreb od 11.00 do 15.00 sati

Cilj ove radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnoga društva i predstavnike lokalne zajednice s koracima kojima možemo ostvariti održivu zajednicu: umanjiti i ukloniti društvenu nejednakost, očuvati i razvijati prirodne i društvene resurse, osnažiti lokalnu zajednicu i podupirati kvalitetu života društva uopće.

Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani. Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: cci@e-misija.info (T. 098 877 410, Nikolina Turčinović Dupor) najkasnijedo 3.12.2015. u 12.00 sati.

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)