Poziv na radionicu: Koraci u pokretanju zadruga za udruge, Virovitica

Za: organizacije s područja Virovitičko-podravske županije

Poziv na radionicu pod nazivom

Koraci u pokretanju zadruga za udruge

 

koja će se održati 17. studenoga 2015. godine

u maloj sali Doma Hrvatske vojske, Ulica Matije Gupca 5, Virovitica od 11.00 do 15.00 sati

 

Cilj ove radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnoga društva s koracima potrebnim za osnivanje zadruge, kao pravne forme koja omogućuje umrežavanje kompatibilnih udruga i osiguranje samoodrživosti u radu udruga pristupom tržištu kroz zadružno poslovanje.

Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija*.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: sos@e-misija.info (T. 033 721 500, Davor Deskar) najkasnije do 16.11.2015. u 12.00 sati.

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.

Poziv: Zadruge za udruge, Virovitica

*Program e-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnog društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg zajednički provode organizacije: Centar za civilne inicijative, IKS-Udruga za promicanje informatike, kulture i suživota, Savez za pravedno društvo i S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja i uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)