Poziv na radionicu „Od ideje do projekta“, Grubišno Polje

Za organizacije Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije

Poziv na radionicu pod nazivom

„Od ideje do projekta“ – pisanje projekata za početnike

koja će se održati u srijedu, 31. svibnja 2017. u prostoru

Poslovno kulturnog centra OTKOS 10, Trg bana J. Jelačića 7, Grubišno Polje

od 10.00 do 15.00 sati.

 

Poštovani,

Cilj ove radionice je izgraditi kapacitete članova/volontera/djelatnika organizacija civilnoga društva i ustanova u lokalnoj zajednici (koji još nisu sudjelovali na sličnim radionicama) osnovama izrade projektnog prijedloga koji se upućuju domaćim donatorima, kao što su jedinice lokalne i područne samouprave, privatne zaklade, tvrtke, banke, veleposlanstva u RH i slično.

Tijekom radionice obuhvatit ćemo strukturu standardnog projektnog prijedloga – Obrazac B i  strukturu obrasca proračuna te ćemo na konkretnim primjerima sudionika radionice vježbati ispunjavanje zadane dokumentacije. Na radionici ćemo vježbati razradu ideje za projekte u području socijalnih usluga u zajednici.

Radionicu će voditi  djelatnici Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija[1].

 

Troškovi puta i osvježenja nisu predviđeni.

Molimo vas da potvrdite svoj dolazak na e-mail: ured@cci.hr  ili  telefon 098 877 410

[1] E-misija je dio Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg provodi Centar za civilne inicijative uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)