Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva održala je okrugli stol s udrugama o predfinanciranju i/ili sufinanciranju EU projekata

U sklopu Europskog tjedna 2017. koji organizira Europe Direct Informacijski centar Pula-Pola, Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva organizirala je danas Okrugli stol s udrugama o problematikama predfinanciranja i/ili sufinanciranja EU projekata.

Okrugli stol okupio je 34 predstavnika udruga i organizacija iz Istarske i Primorsko-goranske županije, Upravnog odjela za međunarodnu suradnju i europske poslove Istarske županije i Zaklade

Upraviteljica Zaklade je na samom početku objasnila koliko je važan ovaj okrugli stol kako bi dobili informacije i inpute o iskustvima i financijskim potrebama koje udruge imaju po pitanju provedbe europskih projekata nakon čega je Andrej Pevec iz Zaklade, prezentirao postojeće natječaje Ureda za udruge Vlade RH i Nacionalne Zaklade za razvoj civilnog društva, a za predfinanciranje i sufinanciranje EU projekata. Sanja Labinjan iz Upravnog odjela za međunarodnu suradnju i europske poslove IŽ predstavila je postojeći natječaj za sufinanciranje koji svake godine raspisuje Istarska županija.

Više o događaju pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)