Poziv na radionicu „Od ideje do projekta“ – za prave početnike, Zaprešić

Za organizacije s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije

Poziv na radionicu pod nazivom

„Od ideje do projekta“ – za prave početnike

 koja će se održati u srijedu, 13. prosinca 2017. g., od 10 do 15 sati u prostoru Gradske knjižnice Ante Kovačića, Trg žrtava fašizma 6, Zaprešić.

 

Poštovani,

Cilj ove radionice je izgraditi kapacitete članova/volontera/djelatnika organizacija civilnoga društva i ustanova u lokalnoj zajednici (koji još nisu sudjelovali na sličnim radionicama) osnovama izrade projektnog prijedloga koji se upućuju domaćim donatorima, kao što su jedinice lokalne i područne samouprave, privatne zaklade, tvrtke, banke, veleposlanstva u RH i slično.

Tijekom radionice obuhvatit ćemo strukturu standardnog projektnog prijedloga i strukturu obrasca proračuna te ćemo na konkretnim primjerima sudionika radionice vježbati pojedine elemente zadane dokumentacije.

Radionicu će voditi  djelatnici Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija[1].

[1] E-misija je dio Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg provodi Centar za civilne inicijative uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)