Poziv na radionicu: osmišljavanje i razrada projektnih ideja za potencijalne prijavitelje na natječaje za dodjelu bespovratnih sredstava ESF-a

Ured za udruge poziva na prijavu za besplatnu dvodnevnu radionicu osmišljavanja i razrade projektnih ideja za potencijalne prijavitelje na natječaje za dodjelu bespovratnih sredstava ESF-a

Radionica se organizira radi ostvarenja specifičnog cilja unutar prioriteta OPULJP-a za koji je zadužen Ured za udruge – razvoj kapaciteta organizacija civilnog društva, osobito udruga i socijalnih partnera, te jačanje civilnog i socijalnog dijaloga radi boljeg upravljanja.
Radionice će izvoditi stručnjaci  tvrtke Projekt jednako razvoj d.o.o. Ana Fresl i Ivan Serdarušić.

Polaznici radionice moraju biti članovi ili zaposlenici organizacije civilnog društva i prijave moraju poslati u ime organizacije. Prilikom prijave potrebno je odgovoriti na niz pitanja temeljem kojih će se utvrditi razina znanja i iskustva osoba koje žele sudjelovati na radionici. Dio pitanja se odnosi na  osobna iskustva u pripremi i provedbi projekata financiranih iz EU fondova ili nacionalnih fondova, a dio na razinu znanja o izradi i provedbi projekata koji su dobiveni radom ili edukacijama u navedenim područjima.
Organizatori radionice će na temelju prijava odabrati polaznike. Kriterij odabira polaznika će biti razina iskustva i znanja u izradi i provedbi projekata iz europskih fondova, te će se prednost pohađanju radionice dati onima čije procijenjeno iskustvo i znanje zahtjeva dodatnu edukaciju.

Radionica će se održavati u 5 gradova u Republici Hrvatskoj i to u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Osijeku i  Dubrovniku.
U nastavku su termini i lokacije radionice:

14/02/2017 – 15/02/2017 – Zagreb
21/02/2017 – 22/02/2017 – Rijeka
28/02/2017 – 01/03/2017 – Dubrovnik
07/03/2017 – 08/03/2017 – Split
14/03/2017 – 15/03/2017 – Osijek

Prijaviti se možete na radionicu koja se održava u gradu koji je najbliži adresi organizacije.

Polaznici mogu dobiti nadoknadu putnih troškova dolaska na radionicu ako putuju iz drugih gradova (trošak za gradski prijevoz nije prihvatljiv), pod uvjetom da se prijave na radionicu koja se održava u gradu kojem njihova organizacija gravitira prema svojem sjedištu. Nadoknada troškova moguća je samo za putni trošak ostvaren javnim prijevozom (autobus, vlak, brod) ili za trošak putovanja automobilom do visine cijene karte javnog prijevoza. U slučaju putovanja automobilom, ako je moguće, ljubazno molimo sudionike iz istih organizacija/ustanova da zajedno putuju.
Organizator osigurava osvježenje i ručak za vrijeme trajanja radionice.
Prijava iskaza interesa za pohađanje radionice nalazi se na sljedećem linku:
http://pjr.hr/prijava-na-radionicu-osmisljavanje-i-razrada-projektnih-ideja-za-potencijalne-prijavitelje-na-natjecaje-za-dodjelu-bespovratnih-sredstava-esf-a-smisljavanje-i-razrada-projektnih-ideja-za-potencijaln/
Rok za prijavu na radionice je 8. veljače 2017. godine u 12 sati.

Više informacija o radionicama pronađite ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)