Poziv na radionicu pod nazivom „Izrada logičkog okvira projekta“

Pozivamo Vas  na radionicu pod nazivom „Izrada logičkog okvira projekta“ koja će se održati u petak, 27. rujna 2013. u općinskoj vijećnici u Topuskom, Opatovina 10,  Topusko od 10.00 – 15.00 sati.

Zbog, u posljednje vrijeme,  povećanog interesa za izradu logičkog okvira za EU projekte odlučili smo Vam ponuditi navedenu radionicu, a njezin cilj  je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Sisačko-moslavačke županije o pripremi logičkog okvira  za EU projekte.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija  koji provode udruge CCI iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S.- savjetovanje, osnaživanje, suradnja  iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Predavači na radionici će biti djelatnici Centra za civilne inicijative iz Zagreba.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na  e-mail: cci@e-misija.info

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)