Poziv na radionicu pod nazivom „Marginalizirane skupine i tržišno konkurentna proizvodnja“

Pozivamo vas na radionicu pod nazivom „Marginalizirane skupine i tržišno konkurentna proizvodnja“. Radionica će se održati u subotu,19. listopada 2013. u Centru za socijalnu skrb Virovitica, Vladimira Nazora 1, Virovitica od 10.00 – 14.00 sati

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Virovitičko-podravske županije o socijalnom poduzetništvu i samofinanciranju organizacija civilnoga društva.

Radionicu će voditi djelatnici  Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa  E-misija  kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do 16. listopada u 12.00 sati na e-mail: sos@e-misija.info. Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu. Svi prijavljeni na radionicu dobit će  17. listopada obavijest je li njihova prijava prihvaćena ili ne.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)