Poziv na radionicu pod nazivom „Od ideje do projekta“

Poziv za organizacije iz Sisačko-moslavačke županije

 

  Radionica će se  održati u četvrtak, 24.ožujka 2016. u Kutini, u prostoru Gradske tržnice, Tržna 8, Kutina

 od 9.00 -15.00 sati

 

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja  Grada Zagreba i Zagrebačke županije osnovama izrade projektnog prijedloga koji se ne upućuju na Europske fondove nego domaće donatore, zaklade, tvrtke, banke, veleposlanstva u RH i slično.

Tijekom radionice obuhvatit ćemo strukturu standardnog projektnog prijedloga, strukturu obrasca proračuna, način komuniciranja s privatnim donatorima, definiranje ciljeva i plan aktivnosti projekta.

Radionica je organizirana u sklopu programa  E-misija[1]. Voditeljica radionice bit će Gordana Ramač.

 

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni toškovi nisu osigurani.

 

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: iks@e-misija.info  do utorka, 22.03.2016. u 12.00 sati.

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.

 

 

[1] E-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg zajednički provode organizacije: Centar za civilne inicijative, IKS-Udruga za promicanje informatike, kulture i suživota, Savez za pravedno društvo i S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja –  u partnerstvu i uz  financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)