MSPM: Poziv za prijavu kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontiranje u 2015. godini

Ministarstvo socijalne politike i mladih i ove godine objavljuje Poziv za prijavu kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontiranje u 2015. godini.
Pozivaju se zainteresirane pravne i fizičke osobe da podnesu prijave s prijedlozima kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontiranje u 2015. godini u kategoriji fizičke osobe – volonter/volonterka, u kategoriji fizičke osobe – koordinator/koordinatorica volontera te u kategoriji pravne osobe – organizator volontiranja koji su sukladno Zakonu o volonterstvu pridonijeli razvoju i afirmaciji volonterstva u Republici Hrvatskoj.

Rok za prijavu je 30. listopada 2015., a više informacija i sve obrasce potrebne za prijavu možete pronaći na stranicama Ministarstva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)