Poziv na radionicu pod nazivom „„Odnosi s javnošću za organizacije civilnoga društva“

Radionica će se održati u subotu, 14. prosinca 2013. u maloj vijećnici Bjelovarsko bilogorske županije, Dr. Ante Starčevića 8, Bjelovar ,od 10-14 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Bjelovarsko bilogorske i Sisačko-molsvačke županije o promociji i povećanju vidljivosti njihovih aktivnosti te u području organiziranja medijskih istupa.
Radionicu će voditi Adriana Božić iz Saveza za pravedno društvo, Bjelovar
Broj sudionika je ograničen na 20.
Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.
Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do 10.12. u 12.00 sati na e-mail: szpd@e-misija.info. Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu.

Tim e-misija

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)