Poziv na radionicu pod nazivom „Pisanje projekata za početnike“

Radionica će se  održati u četvrtak, 30. siječnja 2014. u Vrbovcu, u prostorima Pučkog otvorenog učilišta Vrbovec,Kolodvorska 1 Vrbovec,od 10.00 – 14.00 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva i ostalih dionika iz lokalne zajednice s područja Zagreba i Zagrebačke županije o osnovama pisanja projektnoga prijedloga.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja – iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Predavači na radionici bit će djelatnici Centra za civilne inicijative.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Maksimalni broj sudionika je 18. Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu. Organizacije civilnoga društva mogu prijaviti samo jednu osobu.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: cci@e-misija.info

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)