Poziv na radionicu „Priprema projekata za EU fondove-analiza problema, analiza ciljeva“

Pozivamo Vas na radionicu pod nazivom „Priprema projekata za EU fondove-analiza problema, analiza ciljeva“ koja će se održati u srijedu, 10. srpnja 2013. u Grubišnom Polju, Trg bana Jelačića 1 u Gradskoj vijećnici od 10.00 – 16.00 sati.
Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnog društva i ostalih dionika iz lokalne zajednice s područja Bjelovarsko-bilogorske  županije o osnovama pisanja projektnog prijedloga, analizi potreba u zajednici, definiranju problema i razradi ciljeva projekta te odabiru strategije projekta.
Radionica je organizirana u sklopu programa  E-misija  kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. telefon – Poziv u pomoć iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.
Voditeljice radionice će biti Mirela Despotović i Jelena Kljaić Šebrek iz Centra za civilne inicijative.

Sudjelovanje na radionici je besplatno.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite  na e-mail:  szpd@e-misija.info ili telefon 01/4920 795

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)