Grad Zagreb: podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade Grada Zagreba

Grad Zagreb objavio je na službenim stranicama odluku o o raspisivanju Javnog natječaja za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade Grada Zagreba. Nagrada Grada Zagreba dodjeljuje se građanima Grada Zagreba i drugim osobama koje rade na području Grada Zagreba, radnim skupinama, trgovačkim društvima, ustanovama, vjerskim zajednicama, udrugama građana i drugim pravnim osobama za najviše zasluge i postignute rezultate u teorijskom i praktičnom radu u promicanju znanosti, gospodarstva, prosvjete, kulture, umjetnosti, sporta, zdravstva, socijalne skrbi i svih drugih područja društvenog života u Gradu Zagrebu.
Kriteriji za dodjelu nagrade su najbolji rezultati postignuti u teorijskom i praktičnom radu na pojedinom području djelovanja, objavljena, prikazana, izložena, izvedena ili na drugi način prezentirana i nagrađena ostvarenja te uživanje ugleda uzornog stručnjaka i djelatnika, odnosno uzornog trgovačkog društva, ustanove, udruge građana i druge pravne osobe.

Više o Nagradi Grada Zagreba možete pronaći na stranicama www.zagreb.hr.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)