Pozivamo na promociju programa „EKO LISTIĆ i radionicu izrade kutija za odvajanje otpada u uredu

Za: organizacije s područja grada Zagreba i Zagrebačke županije

U sklopu Dana otvorenih vrata udruga

 

Promocija i radionica  će se održati u utorak, 24. svibnja 2016.u Zagrebu, ulica Grada Mainza 24/polukat od 15.00 do 16.00 sati.

 

Centar za civilne inicijative pokrenuo je program ‘Eko listić’ kojim želimo aktivno podržati i promovirati organizacije civilnoga društva koje provode metode odvajanja otpada te ostale metode kojima štitimo okoliš i podržavamo održive životne stilove, kao što je recikliranje, bicikliranje i sl.

 

Svatko može unijeti male zelene promjene, jednostavne i pristupačne svima. Stoga ćemo zajedno izraditi kutije za odvajanje otpada koje možete ponijeti u svoje domove ili urede i odmah ih primijeniti. Potrebno se prijaviti kako bismo pripremili potreban materijal.

 

Broj sudionika je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do ponedjeljka  23.05.2016. u 12.00 sati na e-mail  ured@cci.hr  ili da svoj dolazak potvrdite na broj mobitela  098 877 410  (Nikolina).

Kod prijave molimo  vas da nam pošaljete slijedeće podatke: Ime i prezime prijavitelja, naziv organizacije iz koje dolazite, kontakt telefon i e-mail adresu. Ovi podaci potrebni su nam za pravovremeno ažuriranje baze podataka.

 

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)