Poziv za iskaz interesa za edukaciju

Zaklada Zamah poziva  udruge mladih i za mlade s područja Grada Zagreba, Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije na prijavu iskaza interesa za sudjelovanje u edukaciji za prikupljanje sredstava u lokalnoj zajednici, u skladu s ciljevima Fonda mladih UZGON – novog, inovativnog, kreativnog modela financiranja udruga mladih. Nakon sudjelovanja u edukaciji udruge uključene u ovaj program mogu se prijaviti na natječaj za financijske podrške Fonda mladih UZGON, koji će biti objavljen u drugoj polovici travnja 2016. godine.

Radionice će se održati po sljedećem rasporedu:

  • u ponedjeljak, 4. travnja 2016. od 9-16 sati u Zagrebu
  • u srijedu, 6. travnja 2016. od 9-16 sati u Bjelovaru
  • u petak, 8. travnja 2016. od 9-16 sati u Koprivnici

Iz svake se organizacije mogu prijaviti po dvije osobe. Preporučujemo da se prijave članovi organizacije koji imaju iskustva u prikupljanju sredstava ili za to pokazuju interes te će stečena znanja moći primijeniti u praksi. U slučaju većeg broja prijavitelja organizirat će se dodatni termini.

Prijaviti se možete putem elektroničke pošte, slanjem poruke na uzgon@zamah.hr s ispunjenim prijavnim obrascem u privitku.

 

Poveznica na stranici Zaklade Zamah http://www.zamah.hr/fond-mladih-uzgon-poziv-za-iskaz-interesa/

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)