Poduzetništvo u zajednici i inkluzivni dizajn u Virovitici

U subotu 19.10. u virovitičkom Centru za socijalnu skrb okupilo se 12 predstavnika civilnoga društva iz Virovitice, Bjelovara i Zagreba kako bi prikupili znanja i raspravili elemente poduzetništva u zajednici. Naglasak je bio i na tržišno konkurentnoj proizvodnji marginaliziranih skupina u čemu su voditelji radionice iz Centra za civilne inicijative pokazali respektabilno znanje i višegodišnje iskustvo.
Obrađena je i tema inkluzivnog dizajna koja još uvijek nije zaživila u našem okruženju  i rijetko se udruge odlučuju na njegovu primjenu no zasigurno doprinosi ugledu na tržištu i boljoj prepoznatljivosti i prodaji.
Ovo su teme o kojima će još biti riječi na našim radionicama kako bismo bili potpora svima koji kreću putem razvoja samofinanciranja.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)