Predstavljanje projekta “Edukacija i primjena inovacijskih vještina u društvenoj ekonomiji”

Zaklada ZAMAH Vas poziva na predstavljanje projekta “Edukacija i primjena inovacijskih vještina u društvenoj ekonomiji” financiranog u sklopu Programa za cjeloživotno učenje. Predstavljanje rezultata namIjenjeno je svim zainteresiranim pojedincima/organizacijama u svrhu pomoći oko provjere poslovnih procesa u društvenom poduzetništvu.
Cilj je zainteresiranim korisnicima približiti jedinstveni način korištenja alata za pomoć u razvoju društvenog poduzetništva putem online platforme Moodle i osnovnog alata Matrix. Na ovaj način želimo prenijeti znanja i primjenu novih alata putem web platforme koja će se koristiti na području 7 zemalja: Češka, Portugal, Italija, Španjolska, Mađarska, Škotska i Hrvatska.
Predstavljanje korištenja platforme i alata održat će se u ponedjeljak, 12. svibnja 2014. s početkom u 11:30 sati u dvorani HGK Grada Siska, Kranjčevićeva 16, Sisak. Predviđeno vrijeme trajanja predstavljanja je do 2 sata.
Molimo Vas da svoj dolazak prijavite na www.zamah.hr/prijavnica.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)