Program LIFE: Objavljen plan natječaja za 2015. godinu

Novi je LIFE program nastavak programa LIFE+ iz razdoblja 2007.-2013. godine. Ovaj je novi program u sebi objedinio dva podprograma: program za okoliš i program za klimu. Program LIFE je katalizator za promicanje implementacije i integracije okolišnih i klimatskih ciljeva u druge politike i prakse zemalja članica.

Objavljen je okvirni raspored natječaja za 2015. godinu iz programa LIFE, europskog programa namijenjenog financiranju projekata iz područja zaštite okoliša, a natječaji su podijeljeni u pet kategorija: tradicionalni projekti, pripremni projekti, projekti tehničke pomoći, integrirani projekti i operativne potpore za nevladine organizacije.

Više informacija o natječajima možete pronaći na službenim stranicama programa LIFE.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)