Radionica o Europskom socijalnom fondu

Želite li prošititi svoje znanje o Europskom socijalnom fondu, prijavite se na besplatne tematske radionice edukativnog karaktera koje bi trebale omogućiti Vama i Vašoj organizaciji/instituciji bolji uvid u Europski socijalni model i osnažiti Vas za pristup Europskom socijalnom fondu i Europskim socijalnim mrežama. Radionice će se održati  24. i 25. listopada od 9 do 17 sati u Hotelu Panonija u Sisku. Broj sudionika je ograničen, a krajnji rok prijave je 16.10.2013. Radionice su dio partnerskog projekta ESM2 kojeg koordinira CERANEO u suradnji s četiri lokalne partnerske organizacije – Gradska radionica Pula, ALD Sisak, HILS Osijek i SRMA Sinj. Projekt financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.
Prijavni obrazac i detaljan program zatražite putem e-maila: Ldesk-si@sk.t-com.hr

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)