Raspisan natječaj za Euromediteransku nagradu za dijalog među kulturama

Zaklada Anna Lindh i Zaklada Mediterraneo raspisali su poziv za prijavu nominacija za 8. godišnju Euromediteransku nagradu za dijalog među kulturama. Tema ovogodišnje nagrade je  Migranti kao ambasadori uzajamnog razumijevanja.
Poziv za nominacije otvoren je za članove 42 nacionalne mreže organizacija civilnoga društva iz država članica Zaklade Anna Lindh, među kojima je i Hrvatska mreža za suradnju na Euro-Mediteranu. Za nagradu se mogu nominirati pojedinci i organizacije koje provode projekte ili inicijative koje su povezane s temom ovogodišnje nagrade.
Nominaciju kandidata za nagradu mora predložiti organizacija koja je članica nacionalne mreže, a nominirani kandidati ili organizacije ne moraju nužno biti članovi nacionalne mreže.
Dobitnik nagrade primit će nagradu na svečanoj ceremoniji, a sudjelovat će i u događanjima koja će organizirati nacionalne mreže diljem euromediteranske regije.

Rok za prijavu je 10. rujna 2013. godine.

Više

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)