Turistička zajednica grada Zagreba – Javni poziv za prikupljanje prijava za sufinanciranje projekata, skupova, kandidatura i manifestacija u 2016. godini

Turistička zajednica grada Zagreba objavljuje Javni poziv za prikupljanje prijava za sufinanciranje projekata, skupova, kandidatura i manifestacija u 2016. godini. Cilj sufinanciranja je potaknuti razvoj postojećih i kreiranje novih projekata kojima se povećava broj dolazaka i noćenja u destinaciji, obogaćuje turistička ponuda destinacije te promovira turistički proizvod Zagreba.
Prijaviti se mogu sve pravne osobe (uključujući udruge), a tekst natječaja, natječajna dokumentacija i prijavni obrasci se mogu preuzeti putem sljedeće poveznice
Javni poziv otvoren je do 6. rujna 2015. godine.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)