Upravljanje udrugom – Javite nam svoje probleme i pitanja

Pošaljite nam pitanja koja vas muče u vezi upravljanja radom udruge, jer često od vas čujemo:

„Nemamo efikasno upravljanje u organizaciji“. „Koče nas zakonske norme“. „Izgubili smo se u financijskim i administrativnim propisima“. To su neke od tvrdnji koje svakodnevno susrećemo u našoj podršci organizacijama civilnoga društva kroz program E-misija.

Zbog toga radimo na ideji izdanja priručnika pod radnim naslovom „Upravljanje udrugom“ te vas pozivamo da nam javite probleme s kojima se suočavate, osobite one s kojima se svakodnevno nosite i pitanja na koja ne možete dobiti zadovoljavajući odgovor, a mi ćemo sva problemska mjesta objediniti u priručniku, plus obraditi teme koje su najčešći predmet vašeg interesa.

Molimo vas da nam se s pitanjima javite na adresu elektroničke pošte ured@cci.hr, putem naših Facebook profila (@ccihrvatska i @emisija) i internetskih stranica (cci.hr i e-misija.info), a možete nas i nazvati na telefone 01 4819 516 i 098 877 410.

Hvala vam na suradnji i sudjelovanju

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)