Zaklada Slagalica pokreće program financijske podrške LokoVez

Zaklada Slagalica pokreće novi program dodjele financijskih podrški pod nazivom “LokoVez” koji ima za cilj riješiti konkretan problem u lokalnoj zajednici, uključiti i povezati građane te umrežiti poslovni i civilni sektor.

Namijenjen je isključivo udrugama s područja Požeško-slavonske, Brodsko-posavske, Virovitičko-podravske i Sisačko-moslavačke županije.

 • Predstavljanja inovativnog modela dodjele financijskih podrški Zaklada Slagalica će održati:
 • 17.2.2016. Orahovica od 9-11 sati, Vijećnica Gradskog muzeja
  Trg plemenitih Mihanovića 1, Orahovica
 • 18.2.2016. Virovitica od 12-14 sati, Velika vijećnica Virovitičko-podravske županije
  Trg Ljudevita Patačića 1, Virovitica
 • 18.2.2016. Slatina od 14-16 sati, Gradska vijećnica Grada Slatine
  Trg sv. Josipa 10, Slatina
 • 19.2.2016. Pleternica od 12-14 sati, dvorana Poduzetničkog inkubatora (PLINK)
  Ante Starčevića 35, Pleternica

Tom će se prilikom potencijalni prijavitelji upoznati s pravilima poziva za iskaz interesa kao i prijavnom dokumentacijom, a predviđeno vrijeme trajanja predstavljanja je do dva sata. Sredstva za provedbu inovativnog modela podrške osigurala je Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva kroz Razvojnu suradnju u području filantropije i zakladništva u okviru Tematskog fonda “Demokratizacija i razvoj civilnoga društva 2.0”

Više informacija možete pronaći na stranicama Zaklade Slagalica.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)