Bilten za udruge – prosinac 2012

Posljednji broj našeg biltena za 2012. godinu donosi pregled aktualnih natječaja i druge teme zanimljive našim korisnicima.

Novi broj bitena regionalnog programa E-misija preuzmite OVDJE.

Ako niste na vašu e-mail adresu primili ektronički·bilten·programa E-misija, onda niste na našoj mailing listi udruga. Možete nam se javiti na adresu    kontakt@e-misija.info te nam poslati sljedeće podatke: ime udruge, ime kontakt osobe, telefon za kontakt i e-mail adresa.

Bilten je informativnog karaktera i izdavač ne odgovara za točnost podataka. Navedene su informacije podložne promjenama te se preporuča provjera točnosti podataka na navedenim izvorima informacija (linkovima). Podsjećamo Vas da više informacija možete dobiti samo jednim klikom miša na linkove unutar biltena.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)