Poziv na radionicu “Zadružno organiziranje u zajednici – Primjer zadruge ‘Hortigas'”, Zagreb

Za: organizacije s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije

Poziv na radionicu pod nazivom

 

Zadružno organiziranje u zajednici

Što možemo naučiti iz primjera zadruge “Hortigas”?,
(Granada – Španjolska)

koja će se održati 6. srpnja 2016. godine u prostoru Centra za civilne inicijative, Ulica grada Mainza 24/polukat, Zagreb od 11.00 do 15.00 sati

 

Cilj ove radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnoga društva s koracima potrebnim za osnivanje zadruge te pokazati paralelni primjer neformalne agroekološke zadruge “Hortigas” iz Španjolske koja djeluje već više od 13 godina kao samoodrživi model. Na radionici bismo napravili analizu vlastitih resursa polaznika te istražili modele samoodrživog udruživanja u lokalnim zajednicama u kojima djeluju.

Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: cci@e-misija.info (T. 098 877410, Nikolina Turčinović Dupor) najkasnije do 5.7.2016. u 12.00 sati.

Prilikom prijave molim vas navedite naziv organizacije, sudionika i kontakt podatke.

Tim e-misija 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)