Donacijski natječaj -Jana

Učini pravu stvar!

Znate nekoga ili ste i sami uključeni u rad neke neprofitne organizacije ili udruge koja svojim aktivnostima čini dobro? Imate projekt ili program kojim ćete pomoći drugima poklanjajući svoje vrijeme i ljubav. Sad je čas da prijavite projekt za koji znate da ima budućnost, za koji vjerujete da će ostvariti konačan cilj te pomoći u stvaranju boljeg društva.

Naša priča ide dalje, a Jana ‘Voda s porukom’ će i u 2016. godini pomoći da ostvarite svoje projekte. Stoga pozivamo da nam se prijave sve udruge i druge neprofitne organizacije sa sjedištem u Republici Hrvatskoj čija su područja djelovanja ekologija, djeca, starije osobe ili oni koji obavljaju svoje poslove bez financijske naknade. Mi vjerujemo da nam imate što ponuditi, a vi dokažite da ste svjesni svojih vrijednosti i poruke DOBRO SE DOBRIM VRAĆA!

Projekte možete prijaviti do 24. ožujka 2016. godine.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)