Drugi rok za podnošenje projektnih prijava i manje izmjene natječajne dokumentacije u sklopu programa Interreg V-A Slovenija-Hrvatska

Program se izvodi na osnovi otvorenog javnog poziva, što znači da je projektne prijave moguće neprekidno podnositi od otvaranja poziva sve dok postoje slobodna sredstva.

Projektne prijave zaprimljene do navedenog roka koje ispunjavaju sve uvjete biti će predmet razmatranja Odbora za praćenje. Prvi rok za podnošenje projektnih prijava bio je 11. ožujak 2016. Drugi rok za podnošenje projektnih prijava predviđa se krajem listopada 2016., datum isteka 2. roka biti će javno objavljen 2 mjeseca prije datuma isteka roka. Predlažemo Vam, da ne žurite s predajom prijava na 2. rok radi mogućih manjih promjena dokumentacije.

Dokumente za otvoreni poziv Programa suradnje Interreg V-A SI-HR preuzmite ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)