Poziv na radionicu “Koraci u pripremi i provođenju crowdfunding kampanje za udruge”, Sisak

Za organizacije s područja Sisačko-moslavačke županije

Poziv na radionicu

Koraci u pripremi i provođenju crowdfunding kampanje za udruge

koja će se održati u četvrtak, 14. rujna 2017. g., od 11 do 15 sati

u prostoru Velikog kabineta u Gradskoj vijećnici Grada Siska, Rimska 26, Sisak.

                                                        

Imate teškoća s financiranjem svojih projekata? Možda je crowdfunding rješenje za vas.

Za sve predstavnike organizacija civilnoga društva, ustanova u zajednici i jedinica lokalne samouprave organiziramo radionicu o crowdfundingu – grupnom financiranju pod nazivom „Koraci u pripremi i provođenju crowdfunding kampanje za udruge“.

Radionica je koncipirana u dva dijela: u prvom dijelu će nam pokretači crowdfunding platforme za udruge „Čini pravu stvar“ predstaviti funkcioniranje platforma te dosadašnje uspjehe projekata udruga koje su ostvarile financiranje na taj način, a potom će predstavnici udruge Debra prezentirati kampanju „Biciklom zajedno za djecu leptire“, putem koje su 4 biciklistička entuzijasta pokrenula crowdfunding kampanju putujući 300 km na biciklima za male štićenike udruge Debra, koja pomaže djeci oboljeloj od bulozne epidermolize, prikupivši gotovo trostruko više sredstava od planiranih.

U drugom dijelu imat ćete priliku proći sve korake u pripremi i provođenju uspješne crowdfunding kampanje uz teorijski i praktični model rada. Edukaciju će voditi predstavnici udruge Grak – Građanski aktivizam, koji su dovršili edukaciju „Crowdfunding akademija“ te usvajali znanja najznačajnijih stručnjaka na području crowdfundinga u Hrvatskoj.

Radionicu organizira Centar za civilne inicijative u sklopu programa E-misija[1].

Sudjelovanje je besplatno, a broj sudionika ograničen na 20 (kriterij je vrijeme prijave na radionicu).

Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: ured@cci.hr (T. 098 877 410, Nikolina T. Dupor).

[1] Program E-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg provodi Centar za civilne inicijative uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)