Jeste li već preuzeli mobilnu aplikaciju UdrugeInfo?

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske osmislio je mobilnu aplikaciju UdrugeInfo kojom se želi povećati vidljivost udruga u lokalnoj zajednici, te osnažiti sudjelovanje građana u aktivnostima koje udruge provode. Aplikacija je dostupna za Android, Apple i Windows mobilne telefone te omogućuje jednostavno pretraživanje podataka o aktivnostima i uslugama registriranih udruga.

Putem aplikacije, građani mogu pretraživati aktivnosti udruga prema mjestu i vremenu njihovog održavanja, odnosno informacijama koje su sadržane u Registru udruga te stupiti u kontakt s pojedinom udrugom. Korištenjem UdrugeInfo aplikacije, građani mogu potražiti koje su to udruge aktivne u mjestu u kojem žive, prema području vlastitog interesa i locirati ih na interaktivnoj karti Republike Hrvatske.

Za sva dodatna pitanja vezana uz aplikaciju možete nam se obratiti putem adrese e-pošte info@udruge.vlada.hr.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)