DUUDI: Natječaj za dodjelu prostora organizacijama civilnoga društva

Državni ured za upravljanje državnom imovinom raspisao je Javni natječaj  za podnošenje prijava za dodjelu nekretnina  u vlasništvu Republike Hrvatske na korištenje organizacijama civilnog društva radi provođenja programa i projekata od interesa za opće dobro.

Pravo na podnošenje prijave imaju organizacije civilnog društva (udruge, zaklade, fundacije, umjetničke organizacije te ustanove koje nisu osnovane kao javne ustanove niti radi stjecanja dobiti) koje udovoljavaju mjerilima navedenima na stranicama Ureda za udruge, kao i tablični popis nekretnina i sva potrebna dokumentacija, informacije te obrasci za prijavu.

Natječaj je otvoren do 12. veljače 2016. godine do 16,00 sati, a sva pitanja i dodatne informacije mogu se dobiti na sljedećim kontaktima:

Tel: +385(0)1 6448 866 svaki radni dan u vremenu od 8:30 do 11:30 sati
Fax: +385(0)1 6448 911
E-mail: a.augustan@duudi.hr

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)