HRVATSKI TELEKOM RASPISUJE DONACIJSKI NATJEČAJ „ZAJEDNO SMO JAČI“ ZA NAJBOLJE STEM PROJEKTE

Hrvatski Telekom i ove godine nastavlja sa svojim donacijskim natječajem „Zajedno smo jači“ kojim nagrađuje najbolje STEM projekte. Prijave započinju 15. svibnja i traju do 16. lipnja, a novost u odnosu na prošlogodišnje izdanje je povećanje broja kategorija. Ove godine bit će nagrađeni najbolji projekti posvećeni edukaciji mladih, njihovih učitelja i profesora te inovativnim rješenjima koja pozitivno utječu na širu društvenu zajednicu. Ukupan donacijski fond natječaja iznosi 700.000 kuna koji će se rasporediti na te tri kategorije.

Natječaj „Zajedno smo jači“ otvoren je za neprofitne ustanove sa sjedištem u Hrvatskoj, a prijavljeni projekti u svim kategorijama moraju primjenjivati barem jednu telekomunikacijsku tehnologiju te biti od važnosti za lokalnu i širu društvenu zajednicu.

Prijave na natječaj moguće su elektroničkim putem na stranici www.zajednosmojaci.hr

Više o natječaju počitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)