Informativne radionice u Virovitici i Požegi (ESF)

8. studenog 2017. u Virovitici te 10. studenog u Požegi održat će se info-radionice za potencijalne prijavitelje u okviru trenutno objavljenog Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina“, sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda (ESF).

Radionica u Virovitici će se održati  8. studenog 2017. u dvorani Centra za socijalnu skrb, Vladimira Nazora 2, u vremenu od 12:00 do 16:00 sati. Za prijavu sudjelovanja na radionici u Virovitici potrebno je popuniti on-line prijavni obrazac  https://goo.gl/EijnBH

Radionica u Požegi će se održati 10. studenog 2017. u prostoru Hrvatske gospodarske komore, Vukovarska 6, u vremenu od 12:00 do 16:00 sati. Za prijavu sudjelovanja na radionici u Požegi potrebno je popuniti on-line prijavni obrazac  https://goo.gl/823K59

 

Više o radionicama pogledajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)