JAVNI POZIV za dodjelu potpora turističkim zajednicama na turistički nerazvijenim područjima u 2016. godini

Hrvatska turistička zajednica objavila je Javni poziv za dodjelu bespovratnih financijskih potpora za projekte turističkih zajednica na turistički nerazvijenim područjima Republike Hrvatske. Turističke zajednice mogu prijaviti edukativne projekte, projekte koji za cilj imaju razvoj i unapređenje turističke ponude destinacije te uvjeta boravka turista, odnosno projekte koji za cilj imaju razvoj, obnovu i unapređenje javne turističke infrastrukture. Poziv je otvoren do 4. travnja 2016.

 

Više o pozivu saznajte na: http://business.croatia.hr/hr-HR/Hrvatska-turisticka-zajednica/Potpore-HTZ-a/Potpore-turistickim-zajednicama-na-turisticki-nerazvijenim-podrucjima?Y2lcNDAyMixwXDI0Mg%3d%3d

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)