MSPM: Poziv na podnošenje izvješća o organiziranom volontiranju za 2015. godinu

Ministarstvo socijalne politike i mladih poziva sve udruge, ustanove, zaklade i fundacije, druge neprofitne pravne osobe, državna tijela i jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave koje su tijekom 2015. godine bili organizatori volontiranja, da podnesu izvješće o organiziranom volontiranju putem nove web aplikacije.

Sukladno članku 33. Zakona o volonterstvu („Narodne novine“ br. 58/07 i 22/13) te Pravilniku o sadržaju izvješća o obavljenim uslugama ili aktivnostima organizatora volontiranja („Narodne novine“ br. 104/15)

Svaki organizator volontiranja dužan je po odredbama Zakona o volonterstvu i povezanom Pravilniku podnijeti Ministarstvu socijalne politike i mladih, tijelu nadležnom za praćenje provedbe navedenog Zakona i razvoj politike volonterstva, godišnje izvješće o volontiranju organiziranom u protekloj godini. Izvještajno razdoblje se odnosi na vrijeme od 1. siječnja do 31. prosinca 2015. godine.

Rok za dostavu izvješća je 28. veljače 2016. godine.

Izvješće o volontiranju podnosi se na sljedećoj poveznici.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)