Na Ekonomskom fakultetu održana konferencija na temu EU fondova

U četvrtak, 15. svibnja 2014. u organizaciji udruge eSTUDENT na Ekonomskom je fakultetu u Zagrebu za studente Ekonomskoga, ali i drugih fakulteta održana konferenciju na temu EU fondova.
Na konferenciji je predstavljen Program regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj koji financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.
Predstavljen je jedan od 5 programa: Program e-misija koji djeluje na području Grada Zagreba i zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije, Bjelovarsko-bilogorske županije i Virovitičko-podravske županije.
Predstavnik programa e-misija, Mladen Djurkinjak je osim predstavljanja programa govorio i o izazovima koji se vežu uz dostupnost europskih fondova od kojih su svakako neki od važnijih izazovi partnerstva, izazovi provedbe
odabranog projekta, praćenje i procjena uspješnosti te izvještavanje.
Predstavnik tvrtke Publiconn takodjer je istaknuo važnost regionalnog programa jačanja civilnoga društva Nacionalne zaklade i mogućnost OCDa da osnažuju svoje sposobnosti kroz ovaj program i prijavljuju sve konkurentnije i kvalitetnije projekte
koji zaista doprinose promjenama u lokalnim zajednicama diljem zemlje.
Četrdesetak studenata su sa zanimanjem slušali o aktivnostima pograma e-misija, a najviše pozornosti privukla je informacija o petodnevnoj izobrazbi o pisanju projekata za EU fondove koja se održava u okviru programa besplatno.“

DSC_3768
DSC_3770
Tara

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)