Nacionalna zaklada obilježava 10-godišnjicu osnutka

Povodom obilježavanja 10-godišnjice osnutka, Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva najavljuje niz regionalnalnih događanja pod nazivom “Aktivni u zajednici”.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na regionalnom događanju u Bjelovaru koje će se održati  18. listopada 2013. od 13 do 17 sati u Bjelovarskom kazalištu. Za sve dodatne informacije i potvrdu svog dolaska kontaktirajte nas na cci@e-misija.info.

Regionalna događanja okupit će predstanike(-ce) građanskih inicijativa koje su provedene u lokalnim zajednicama uz financijsku podršku Nacionalne zaklade, kako bi raspravili prioritete/probleme u razvoju lokalnih zajednica te predložili rješenja u suradnji s jedinicama lokalne samouprave.

Prijedlozi za razvoj lokalnih zajednica sa svih regionalnih događanja biti će objedinjeni u dokument “Doprinos aktivnihgrađana” koji će biti dostavljen svim relevantnim institucijama u Republici Hrvatskoj.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)