Video “e-Savjetovanja” potiče na sudjelovanje u oblikovanju novih propisa

Aplikacija e-Savjetovanja omogućuje svima zainteresiranim građanima pregled otvorenih javnih savjetovanja, kao i aktivno sudjelovanje u njima. Za aktivno sudjelovanje u javnim savjetovanjima potrebna je registracija u aplikaciju e-Savjetovanja, a on je nadogradnja na projekt Ministarstva poduzetništva i obrta financiran sredstvima Europske unije, koji omogućava jednostavan pristup svim otvorenim savjetovanjima na jednom mjestu, a povezan je sa sustavom “e-Građani”.
U sklopu kampanje koja je pokrenuta putem sredstava javnog priopćavanja te društvenih mreža izrađen je edukativno-motivacijski video spot o e-Savjetovanjima.
Pridružujemo se podršci pristupanju tom e-servisu zbog mogućnosti izravnog utjecaja na donošenje specifičnih odluka i propisa, a video možete pogledati ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)