Nacionalna zaklada objavila informacije o izmjenama za dva objavljena natječaja

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na svojim je internetskim stranicama objavila informacije o izmjeni natječajne dokumentacije za natječaj “Izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece i mladih” te izmjenu uvjeta za prijavu i roka prijave za natječaj za dodjelu institucionalnih podrški stabilizaciji i/ili razvoju udruga iz Domovinskog rata u RH koje djeluju na razini županije, grada ili općine.

Izmjene za natječaj “Izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece i mladih” možete pronaći ovdje, a izmjene za natječaj za dodjelu institucionalnih podrški stabilizaciji i/ili razvoju udruga iz Domovinskog rata u RH koje djeluju na razini županije, grada ili općine ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)