Najava seminara kroz Projekt Educa-T u organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske provodi projekt Educa-T, (Educa-T, Emphasis on developing and upgrading of competences for academic teaching), „Razvijanje i unaprjeđivanje kompetencija za poučavanje na visokim učilištima“. Nakon uvodne konferencije projekta Educa-T, koja je održana 22. i 23. rujna 2016. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, sljedeća aktivnost projekta Educa-T je organizacija seminara na temu „Priznavanje prethodnog učenja u visokom obrazovanju i e-učenja“.

Seminar će biti prilika za razmjenu iskustava i dobre prakse između predstavnika hrvatskih visokih učilišta i međunarodnih stručnjaka.

Organizator seminara je Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, a seminar će se održati 26. i 27. siječnja 2017. godine uz obavezne prethodne prijave. Više informacija o projektu Educa-T, kao i online prijavnice možete pronaći na stranicama Ministarstva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)