Natječaj “Dignitas 2017”

Udruga za edukaciju i promicanje ljudskih prava raspisuje natječaj za dodjelu nagrade Dignitas 2017 za najbolje edukatore u području ljudskih prava. Cilj dodjele nagrade je  promocija izvrsnosti edukatora za provedbu kvalitetnog poučavanja o ljudskim pravima, njihovo osnaživanje i motivacija za daljnji rad. Dodjelom nagrade edukatore stavljamo u prvi plan kako bi njihovo zalaganje bilo javno vidljivo i priznato u društvu.

  • Na natječaj se mogu prijaviti edukatori koji su posljednjih 10 godina u nastavi/projektima, u osnovnoj ili srednjoj školi, posebnu pažnju posvetili temi ljudskih prava,
  • Prijaviti se mogu edukatori samostalno ili ih mogu prijaviti njihove kolege,
  • Prijava se vrši putem obrasca dostupnog na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/gRLwvlXtpmiRyQlr1
  • Prijave su otvorene do kraja 16. studenog 2017.,

Više o natječaju saznajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)