Objavljen je vodič kroz program Erasmus + 2016.

Programski vodič Erasmus+ 2016. objavljen je kako bi predstavio mogućnosti financiranja projekata iz područja obrazovanja i mladih u narednoj godini. U njemu su predstavljeni pozivi koji nas iz ovog programa očekuju u 2016. godini te su dodatno pojašnjeni prihvatljivi sudionici (organizacije i pojedinci), prihvatljive aktivnosti i ostali uvjeti koje potencijalni prijavitelji na natječaje moraju zadovoljiti. Svake se godine više od 1.000 projekata prijavi na program Erasmus+, stoga je Europska komisija odlučila pojednostaviti postupak prijave i lakše razumijevanje poziva iz ovog programa. Vodič je objavljen na engleskom jeziku, a objava vodiča na ostalim službenim jezicima Europske unije očekuje se uskoro.

Vodič možete pregledati ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)