Objavljen natječaj u okviru Programa zajednice – PROGRESS

Program PROGRESS je financijski instrument podrške razvoja i usklađivanja EU politike u područjima: zapošljavanje, socijalno uključivanje i socijalna zaštita, mogućnosti zapošljavanja, antidiskiriminacija, ravnopravnost spolova.

Program PROGRESS otvoren je za prijavu za zemlje članice EU, zemlje kandidatkinje (Srbija, bivša Jugoslavenska Republika Mekedonija i Turska) i zemlje EFTA/EEA (Norveška, Island, Lihtenštajn).

Natječaj je otvoren za podnošenje prijedloga projekata za uspostavu 4-godišnjih okvirnih ugovora o partnerstvu s mrežama organizacija civilnoga društva na razini EU koje djeluju u području promicanja socijalne uključenosti i smanjenja siromaštva te aktivnosti u promicanju socijalnog poduzetništva i mikrofinanciranja.

Rok za prijavu projektnih prijedloga je 6. rujna 2013. godine.

Natječajna dokumentacija dostupna je ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)