Objavljen natječaj za najbolje projekte suradnje tijela javnih vlasti i socijalne ekonomije

REVES mreža (Europska mreža gradova i regija za socijalnu ekonomiju) objavila je svoj dvogodišnji natječaj za nagrađvanje najboljih projekata suradnje između tijela javnih vlasti i socijalnih poduzeća u postizanju ponovljivih inovativnih proizvoda i rješenja.

 

Prihvatljivi projekti moraju se bazirati na partnerstvu tijela javnih vlasti i socijalne ekonomije. Posebna kategorija u ovom natječaju bit će nova, ali postojeća partnerstva i njihovi planirani projekti (dobitnici ove nagrade morat će izvještavati o razvoju partnerstva tijekom 2017. godine). Sve prijave koje udovoljavaju uvjetima bit će objavljene u knjizi dobrih praksi, a finalisti će biti pozvani da sudjeluju na konferenciji i dodjeli nagrada u lipnju sljedeće godine.

Teme REVES Excellence Award 2017 su:

  • Integracija migranata/izbjeglica
  • Digitalna ekonomija
  • Europski strukturni i investicijski fondovi (posebno u kontekstu implementacije CLLD pristupa)
  • Razvoj kapaciteta mladih
  • Djecje siromaštvo i izloženost riziku kod djece
  • Transfer poduzeća (npr. radnici koji otkupljuju poduzeće i sl.)

 

Prijave se primaju do 28. veljače 2017.

 

Više o pozivu i dokumente natječaja možete vidjeti OVDJE.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)