Natječaji za podmjere Programa ruralnog razvoja

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je natječaje za podmjere 4.1. “Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva” i 4.2. “Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda” za provedbu mjere 4. “Ulaganja u fizičku imovinu”, Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014.-2020.

Zahtjevi za potporu mogu se početi popunjavati i podnositi u AGRONET-u od 11. veljače do 10. travnja 2015.
Za objavljene natječaje na raspolaganju je sveukupno 640 milijuna kuna. Poljoprivrednicima će kroz Program ruralnog razvoja na raspolaganju biti 332 milijuna eura godišnje, odnosno 2,4 milijarde eura do 2020. godine.

Više informacija i svu natječajnu dokumentaciju možete pronaći na stranicama Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)