PLAN DODJELE SREDSTAVA NACIONALNE ZAKLADE I KALENDAR OBJAVE NATJEČAJA U 2017. GODINI (Privremeni)

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, sukladno svojim strateškim ciljevima, planira u 2017. godini uložiti 48 milijuna kuna u financijske podrške organizacija civilnoga društva. Od tog iznosa 15 milijuna kuna planirano je za nove natječaje, a 33 milijuna kuna za višegodišnje institucionalne podrške te višegodišnje oblike Razvojne suradnje i partnerstva. S tim u vezi Nacionalna zaklada će u 2017. godini raspisati ukupno 7 natječaja (uključujući i Decentralizirani model te suradnju s Ministarstvom hrvatskih branitelja i Ministarstvom znanosti i obrazovanja) te 3 Poziva za iskaz interesa za suradnju.

Kalendar preuzmite ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)