Poziv na info radionice “Podrška programima OCD-a u području zagovaranja i motivacije za društveno isključene skupine”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, Odjel za programe EU, u sklopu IV. komponente IPA programa “Razvoj ljudskih potencijala”, prioritetna os 5: Jačanje uloge civilnog društva za bolje upravljanje, mjera 5.2. Jačanje uloge organizacija civilnoga društva za društvenoekonomski rast i razvoj demokracije, objavila je 13. svibnja 2013. godine natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava (grant shema) “Podrška programima organizacija civilnoga društva u području zagovaranja i motivacije za društveno isključene skupine”.

Za sve zainteresirane lokalne dionike i zainteresirane prijavitelje, Nacionalna zaklada u suradnji s Vladinim  Uredom za udruge te svojim partnerima – regionalnim centrima podrške organizira radionice koje će se održati kako slijedi:

Vukovar 27. svibnja 2013., od 11 do 14 sati – hotel LAV, J.J. Strossmayera 18
Gospić 28. svibnja 2013., od 11 do 14 sati – hotel ANA, Zagrebačka 18
Petrinja 3. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – HRVATSKI DOM, Matije Gupca 2
Koprivnica 4. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – ŽUPANIJSKA GOSPODARSKA KOMORA, Frankopanska 3
Dubrovnik 5. lipnja 2013., od 13 do 16 sati – HOTEL LERO, Iva Vojnovića 14

Više informacija o radionicama te obrazac za prijavu možete pronaći na web  stranici Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva: http://civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3377

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)