Poziv na radionicu pod nazivom „ Kako se udruge snalaze u socijalnom poduzetništvu“

Radionica će se održati u četvrtak 27. ožujka 2014. u prostorijama Mjesne zajednice Antun Mihanović , Drenovačka 4, Zagreb, od 10.00 -14.00 sati.

Cilj radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnog društva i institucija lokalnih zajednica sa osnovnim pojmovima vezanima uz socijalno poduzetništvo, zakonskim okvirom za pokretanje socijalnog poduzetništva, te osnovama pokretanja profitnih projekata za organizacije civilnoga društva i lokalnih institucija u zajednici.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija. Predavači na radionici će biti predstavnice Udruge IKS iz Petrinje koji će predstaviti nekoliko primjera iz Australije i svoje poduzetničke projekte koje provode u Petrinji.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: cci@e-misija.info

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga ćemo prijave primati po redoslijedu njihovog zaprimanja.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)