Poziv na radionicu pod nazivom „Multidisciplinarni timovi u zajednici “

Radionica će se održati u srijedu, 18. prosinca 2013. u maloj vijećnici Bjelovarsko bilogorske županije, Dr. Ante Starčevića 8, Bjelovar, od 10-14 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Bjelovarsko-bilogorske i Sisačko-moslavačke županije o razvoju suradnje i partnerstva u lokalnoj zajednici te timskim pristupom u rješavanju problema u zajednici kad članovi tima dolaze iz različitih institucija i organizacija i različitih su strukovnih profila.
Radionicu će voditi Snježana Pašalić iz Saveza za pravedno društvo, Bjelovar.
Broj sudionika je ograničen na 20.
Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.
Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do 13.12. u 12.00 sati na e-mail: szpd@e-misija.info.
Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu.

Tim e-misija

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)