Ured za udruge RH najavljuje ovogodišnje Dana otvorenih vrata udruga

Ured za udruge najavljuje Dane otvorenih vrata udruga, koji će se u 2016. godini održati od 23. do 25. svibnja 2016.

Tom prilikom građani će moći sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama. Središnje događanje Dana otvorenih vrata udruga održat će se 23. i 24. svibnja, a detaljnije informacije bit će objavljene naknadno.

Predstavnici udruga mogu registrirati svoje profile te unositi aktivnosti i usluge koje žele predstaviti građanima putem mobilne aplikacije UdrugeInfo, a aktivna je i Facebook stranica www.facebook.com/DaniUdruga. Prošle godine svoja vrata otvorilo gotovo 500 udruga diljem Hrvatske.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)